OBRAZCI

Namenitev dela dohodnine NK LOČAN

Vsako leto in tudi letošnje lahko namenite del dohodnine našemu športnemu društvu NK Ločan in tako pripomorete k še boljšim pogojem za delo.
To je tisti del dohodnine, ki ga lahko namesto državnemu proračunu, namenite našemu društvu, vsekakor pa bo nam prišel izjemno prav. Vaša odločitev o namenitvi dela dohodnine za Vas ne predstavlja nikakršne dodatne finančne oziroma davčne obremenitve.
V primeru, da se boste odločili za nemenitev dela dohodnine našemu nogometnemu klubu, sledite navodilom, ki so spisana v prilogi. V prilogi je tudi obrazec, ki ga lahko izpolnjenega ter podpisanega sami oddate na Davčni urad (najkasneje do konca tekočega leta). Obrazec lahko oddate tudi trenerjem, koordinatorjem ali ostalim funkcionarjem našega kluba in bodo oni potem vse prejete obrazce skupaj odnesli na Davčni urad.

Za Vašo pomoč se Vam najlepše zahvaljujemo!!!

Donacija Dohodnine NkŠkofja loka