Obvestilo Selekcija U11

Turnir U11,31.01.2016,Medvode

Skupina A

1.NK Triglav beli
2.NK Arne Tabor 69
3.NK Jesenice
4.NK Krško 2
5.Ajdovščina B

Skupina B
1.FK Dream Team-Srbac(BIH)
2.NK Tržič 2012
3.NK Krško 1
4.NŠ Ajdovščina A

Skupina C
1.NK Medvode
2.NK Izola-Hoti Style
3.NK Škofja Loka 2
4.NŠ Dobrovce Miklavž

NK Škofja Loka 2 – NK Dobrovce Miklavž 0:3
NK Medvode – NK Škofja Loka 2 1:0
NK Izola – NK Škofja Loka 2 2:0

Skupina D
1.NK Škofja Loka 1
2.NK Kranj
3.NK Triglav Bordo
4.NK Korotan Prevalje

NK Škofja Loka 1 – NK Kranj 1:1
NK Škofja Loka 1 – NK Triglav Bordo 0:4
NK Škofja Loka 1 – NK Korotan Prevalje 0:0

OSMINA FINALA
NK Izola – Hoti Style – NK Škofja Loka 1 1:1 (2:3) šestmetrovke
NK Triglav Bordo – NK Škofja Loka 2 3:0

NK Krško 2 – NK Ajdovščina A 4:0
NK Ajdovščina B – NK Tržič 1:0
NK Krško 1 – NK Triglav beli 3:0
FK Dream Team Srbac – NK Jesenice 1:1 (4:3) šestmetrovke
NK Dobrovce Miklavž – NK Kranj 4:1
NK Korotan Prevalje – NK Medvode 2:1

ČETRTFINALE
NK Krško 2 – NK Škofja Loka 1 0:0 (3:2) šestmetrovke

NK Dobrovce Miklavž – NK Ajdovščina B 3:0
NK Krško 1 – NK Korotan Prevalje 0:4
NK Triglav Bordo – FK Dream Team Srbac 1:0

POLFINALE
NK Krško 2 – NK Dobrovce Miklavž 1:4
NK Korotan Prevalje – NK Triglav Bordo 0:2

TEKMA ZA 3.MESTO
NK Krško 2 – NK Korotan Prevalje 0:4

FINALE
NK Dobrovce Miklavž – NK Triglav Bordo 2:2 (3:1) šestmetrovke

Rezultati tekem, tekmovanje RIN
14:00 Nk Sk Loka C-Nk Zarica 2:2
14:36 Nk Sk Loka C-Nk Ziri A 7:0
15:12 Nk Sk Loka C- Nk Sencur B 0:5

Rezultati turnir U11 v Medvodah nedelja 01.02.2015

13:59 Nk Škofja Loka 1-Nk Bravo A 2:1
14:38 Nk Škofja Loka 1-Nk Visoko Predvor 1:0
15:56 Nk Škofja Loka 1-Nk Rudar Trbovlje B 2:0
17:01 Nk Škofja Loka1-Nk Medvode beli 1:0
18:00 1/4 finale Nk Sk. Loka 1-Nk Lesce 1:0
19:00 1/2 finale Nk Škofja Loka 1-Nk Medvode modri 0:2
19:30 za 3. mesto
Nk Škofja Loka – Bravo A 2:2( penali 6:7 ) končni rezultat 8:9

13:33 Nk Škofja Loka 2-Nk Lesce A 0:0
14:25 Nk Škofja Loka 2- NS Lev Novo Mesto 0:1
16:22 Nk Škofja Loka 2- Nk Rudar Trbovlje A 0:3
17;14 Nk Škofja Loka 2-Nk Šmartno 1:0
Naša ekipa Škofja Loka 2 ni napredovala v drugi krog tekmovanja.

Rezultati turnir Medvode nedelja 25.01.2015

Selekcija U10
8:15 Nk Škofja Loka 1-Nk Olimpija B   0:1
10:45 Nk Škofja Loka 1-Nk Rakek        1:0
12:45 Nk Škofja Loka 1-Nk Jesenice   0:1

9:45 Nk Škofja Loka 2-Nk Celje                0:3
11:45 Nk Zarica Kranj A-Nk Škofja Loka 2   3:0
13:30 Nk Škofja Loka 2-Juventus acad  0:3