Matanović Josip

Višina:185cm
Teža:76kg
Igralno mesto:Obramba

Josip je v NK Ločan začel trenirati nogomet pri 12 letih. V Ločanu je igral do 22. leta, nato je zaradi lastnih igralskih ambicij prestopil v NK Šenčur. V prvi sezoni igranja je z NK Šenčur postal prvak 3.SNL, ki se je takrat prvič uvrstil v 2.SNL. Po končani sezoni v 2.SNL je prestopil v NK Kranj in sicer v 3.SNL. Razlog prestopa je bil, da se je bolj kot na nogomet osredotočil na šolanje na Fakulteti za strojništvo. Z NK Kranj je osvojil naslov gorenjskega pokalnega prvaka in se po enem letu igranja v NK Kranj odločil za prestop v avstrijske nižjeligaške klube. Čeprav se je v NK Ločan vrnil že v sezoni 2012/13 kot trener predšolskih otrok, je bilo samo še vprašanje časa, kdaj bo zopet zaigral tudi za člansko moštvo NK Ločan. Tako se je po 7 letih igranja v Avstriji in končanem študiju na Fakulteti za strojništvo, odločil, da po 10 letih gostovanj v drugih nogometnih klubih pride nazaj in zopet zaigra za njemu domači NK Ločan.